PROGRAM 2020


TANGO NUEVO
ANEB SLAVNOST EMOCÍ

14. 7. 2020 od 20.00

Jihoamerická, španělská, francouzská a česká hudba v podání excelentních sólistů tří generací zaplní nádvoří Chodovské tvrze temperamentem, spontánní muzikalitou a hráčskou virtuozitou. Zazní skladby Astora Piazzolly, Richarda Galliana, Gorky Hermosy, Václava Trojana a dalších skladatelů.

Účinkují:

Jaroslav Svěcený

Ladislav Horák - akordeon, bandoneon

Viktor Stocker - akordeon

Martin Kott - akordeo

NA VIVALDIHO! 

15. 7. 2020 od 20.00

AKTUÁLNĚ:
Dnešní koncert se vzhledem k nepřízni počasí přesouvá pod střechu do Kulturního centra Zahrada.
Malenická 1784 

Koncert v divadle či divadlo na koncertě aneb co jste
o Vivaldim ještě nevěděli.

Unikátní koncertní a divadelní pořad plný slavné i méně známé hudby italského génia Antonia Vivaldiho. Všichni protagonisté tohoto večera prolínají profesi hereckou a hudební. Na Vivaldiho! je projekt, který nepostrádá humor a zároveň poskytuje spoustu nečekaných informací o emočně nabitém životě v době italského baroka. Scénáristkou je renomovaná herečka Dejvického divadla Zdeňka Žádníková Volencová, která se zároveň představí v herecko-hudební trojroli.


Účinkují:

Jaroslav Svěcený - housle arole Antonia Vivaldiho

Zdeňka Žádníková Volencová - flétna a role Anny Girò

komorní orchestr Virtuosi Pragenses


VE ZNAMENÍ BACHA
A JEHO SOUČASNÍKŮ

16. 7. 2020 od 20.00

AKTUÁLNĚ:

Dnešní koncert Ve znamení Bacha a jeho současníků se vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí přesouvá pod střechu do Kulturního centra Zahrada.

Koncert můžete sledovat také online z pohodlí svého domova.
SLEDOVAT ONLINE


Jeden z nejlepších trumpetistů současnosti a ansámbl složený ze špičkových komorních hráčů představí spolu s Jaroslavem Svěceným nádherné skladby z období baroka. Zazní houslové koncerty Johanna Sebastiana Bacha, dále unikátní Dvojkoncert pro trubku, housle a smyčce Georga Philippa Telemanna a slavný Vivaldiho trubkový koncert F-Dur. Uslyšíte špičkové mistrovské housle italských mistrů 18. století, zhotovené v Cremoně, Mantově a Benátkách.

Účinkují:

Jaroslav Svěcený - housle a průvodní slovo

Marek Zvolánek - trubka

Collegium Jaroslava Svěceného